Bölme testeresinden sonra kalasların alınması için VacuWood

Prefabrik ev duvar elemanlarının kumandası için düşük yapı yüksekliğinde VacuPoro

Geniş yüzeyli sunta plakaların VacuPowerlift hortumlu kaldırıcı yardımıyla kumandası

VacuPowerlift hortumlu kaldırıcı için pnömatik olarak açılan ve kapanan palet kavrayıcı

Kalaslar, ahşaplar, keresteler ve sunta plakalar

Sızdırmaz veya gözenekli ahşap elemanların kumandası için FEZER, bu işleme parçalarına emniyetli ve güvenli bir şekilde kumanda edebileceğiniz birçok cihaz serisi sunmaktadır.

VacuWood ile 24 m uzunluğa kadar kalaslar, ahşaplar ve keresteler kumanda edilebilir. Bu arada kuru çalışan vakum pompaları üzerinden vakum oluşturulur, bu sayede ahşapların üzerinde yağ kalıntıları kalamaz. Bu cihaz serisi özellikle kalasların, ahşapların ve kerestelerin güvenle başka yere istiflenmesi için uygundur. 

Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz "ana şalter denetimine" sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.

Sunta, MDF ve OSB plakaların taşınması için VacuPoro cihaz serisi uygundur. Güçlü fanı sayesinde bu gözenekli malzemeler tamamen emniyetli bir şekilde vakumlanıp taşınabilir. Ayrıca cihaz serisi döndürme tahriki ile de temin edilebilmektedir, bu sayede plakalar tercihe göre yatay konumda alınabilir ve ayaktaki işletim makinelerine aktarılabilir veya tam tersi gerçekleştirilebilir.

Ayrıca sunta, MDF ve OSB plakalar VacuPowerlift hortumlu kaldırıcı ile de kumanda edilebilir. Hortumlu kaldırıcı özellikle yüksek çalışma hızı ile karakterize edilmektedir. Hortumlu kaldırıcının vakumu sadece vakumlamak için değil, aynı zamanda plakaları kaldırmak için kullanması sayesinde zincirli vinçler veya halat dengeleyiciler gibi ilave kaldırma yardımcılarına ihtiyaç yoktur.

Daha fazla video

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat