Urządzenie obrotowe o 180° do montażu dachów samochodów kempingowych

 

Manipulowanie max. 60-kilogramowych zbiorników samochodów ciężarowych za pomocą VacuBoy Mini z niezależnym napędem na akumulatory wymienne

 

Manipulowanie pionowe frontów samochodów kempingowych w trakcie montażu końcowego

 

podciśnieniowy aparat przyjmujący obciążenie do manipulowania 16-metrowych bocznych części ciężarówek

 

Podnośniki próżniowe w przemyśle motoryzacyjnym

Proste i bezpieczne manipulowanie kształtkami, elementami karoserii, częściami do wbudowania lub kompletnymi elementami frontu, boków lub dachu.

Za pomocą podnośników podciśnieniowych firmy FEZER racjonalizują Państwo nie tylko swoje procesy produkcyjne, lecz równocześnie zwiększają Państwo bezpieczeństwo eksploatacji i ergonomię swojego stanowiska pracy. Poszczególne elementy mogą być przy tym nie tylko transportowane w pozycji poziomej, lecz również okręcane, odchylane lub obracane. Podnośniki próżniowe gwarantują bezpieczne i przede wszystkim całkowicie ostrożne manipulowanie podzespołów motoryzacyjnych.

W ramach procesów manipulowania, które przeprowadzane są za pomocą urządzeń dźwigowych zainstalowanych na miejscu, do dyspozycji jest przede wszystkim seria urządzeń VacuBoy. Seria ta wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją i sprytnym systemem modułowym, co umożliwia jej łatwe dostosowanie do indywidualnych wymagań.

Do zadań związanych z precyzyjnym manipulowaniem firma FEZER oferuje Państwu system Liftfix. Poprzez własny aluminiowy system przenośników podwieszanych ze sztywną prowadnicą posuwu oferujemy Państwu kompleksowe systemy do transportu i montażu poszczególnych podzespołów. Prócz tego firma FEZER oferuje Państwu również kompletne zespoły chwytaków próżniowych łączone z robotami lub osiami liniowymi za pomocą kołnierzy.

Są one wbudowywane w dostępne sterowniki i automatyzują zadania związane z manipulowaniem z najniższymi taktami pracy i najwyższym bezpieczeństwem procesu.

Więcej filmów

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko