750 kg'a kadar ağırlığa sahip alüminyum şerit bantlar için döndürülebilir VacuCoil

Bakır şerit bantların yatay kumandası için mekanik alt kavrayıcılı VacuCoil vakumlu kaldırma cihazı

90° döndürme tertibatlı bir vakumlu kumanda cihazının montajı ve 24VDC üzerinden mobil bir ana şaside vakum üretimi

Otomatik bir depolama istasyonundaki çok odalı bobin vakum plakası modeli

Bobinlerin ve şerit bant rulolarının taşınması

İster otomatik süreçte ya da ister manuel kumanda tekniğinde olsun.

Bobinlerin ve şerit bant ruloların taşınması ve döndürülmesi için "VacuCoil" cihaz serisinin kalitelerine güvenebilirsiniz. İster bucurgat delgilerinin, ayrı kesilen şerit bant rulolarının donatılması uya da ister otomatik toplama ve depolama için olsun. Dayanıklı yapı tarzı ve akılcı güvenlik konsepti ile "VacuCoils" tatmin etmektedir. 10 tona kadar olan yükleri zahmetsizce taşıyabilir veya döndürebilirsiniz. Burada FEZER denenmiş güvenlik tertibatlarını kullanmaktadır.

Büyük boyuttaki vakum muhafaza depoları ve akılcı kumanda ve denetim sistemleri bobinlerin ve şerit bant rulolarının tamamen güvenle kumanda edilmesini sağlamaktadır. Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz "ana şalter denetimine" sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.Özel kumanda görevleri için FEZER size özel çözümler de sunmaktadır.

"Düzleştirilmiş model" vakumlu plakalar, farklı dış çaplara sahip ayaklı şerit bantları daima merkezden alabilir. "Şeffaf vakumlu plaka" ile kullanıcı her zaman görüş açısına sahiptir ve daima merkezi denk getirir.

Ayrıca büyük hangarlarda uzun taşıma mesafeleri kat edilmesi gerekiyorsa bobin kaldırıcılar merkezleme pimleri ile veya mekanik alt vantuzlarla donatılabilir.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat