12000 mm uzunluğa ve 1500 kg ağırlığa kadar cam elyafı borularının 1 kumandası için VacuGiant

Alüminyum profillerin yatay taşınması için vakumlu kaldırma cihazı

Çelik sacların vakum tekniği ile taşınması için ve ardından bir rüzgar santralinde 1 kaynaklanan boruların ardından taşınması için kombi traversler

Boruların kumandası için özel vakum ayaklı VacuPowerlift hortumlu kaldırıcı

Boruların, millerin ve profillerin kumandası

Boruların, millerin ve profillerin kumandası üst düzey yetkinlik ve büyük tecrübe gerektirir.

FEZER bunun için farklı büyüklükteki çap yelpazelerini de alabilen özel vakumlu kavrayıcılar sunmaktadır. Bu sayede yüksek donanım ve kurulum maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. Borular, miller ve profillerin manuel veya otomatik işletimde kullanılacak olması fark etmez. Bunun dışında FEZER, boru ve mil kaldırıcıların kişisel üretim süreçlerine uyarlanması için çok sayıda opsiyon olanağı sunar. Değişken boru uzunlukları için kendiliğinden mevcut uzunluklara göre devreye giren veya devreden çıkan çeşitli vakum devreleri kurulabilir.

Bu işlem entegre akış valfleri ile gerçekleşir, vakumlu kavrayıcılar boş kaldığında veya vakum denetimli ve valf bloklu akılcı sistem çözümü sayesinde kendiliğinden devreden çıkar. Manuel kumandalı boru ve mil kaldırıcılarda gerekli vakumlu kavrayıcılar devreye alınabilir ve devreden çıkarılabilir.

Bunun dışında FEZER, çap yelpazesi çok geniş olduğunda ve artık bir vakumlu kavrayıcı modeli ile alınamadığında değiştirilebilir modeller sunar.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat