500 kg'lık bir ağırlıktaki bir denizaltının plastik cam kubbesinin kumandası için vakumlu kaldırma cihazı

Pnömatik döndürme ve mekanik çevirme tertibatı ile traktör ön camlarının ön montajı için montaj yardımı olarak VacuStand

Cam aksamların dikey taşınması için VacuBoy Mini

Geniş yüzeyli camların yatay taşınması için VacuBoy

Cam ve pencere elemanlarını güvenle kullanın

Cam ve pencere elemanları tamamen vakum sızdırmazdır ve bu nedenle vakum teknolojisi ile kumanda için ideal uygunluktadır.

Bu nedenle FEZER bu malzemelerin otomatik ve manuel taşınması için çok sayıda uygulama olanağı sunmaktadır. Cam aksamların yatay taşınacak, döndürülecek veya çevrilecek olması fark etmez. FEZER, VacuBoy cihaz serisi ile cam aksamların kumandası için ideal bir kumanda cihazı sunmaktadır. Bu cihaz serisi neredeyse her talebi karşılayacak değişenlikte yapılmıştır. İnşaat yerlerinde kullanım için bile FEZER, DIN EN 13155'e uygun iki devreli vakum sistemli fazladan cihaz modelleri sunmaktadır.

Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz "ana şalter denetimine" sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.

Otomatik üretim süreçleri için kişiye göre hazırlanan robot sistemine veya doğrusal eksenlere flanş bağlantısı yapılabilen kavrayıcı kollar mevcuttur. Talebe göre elektromanyetik valfler üzerinden basit kumandalı kavrayıcı kollardan valf bloku teknolojisi üzerinden Bus kumandası olan kavrayıcı kollara kadar modellerde sunulmaktadır.

Tüm kumanda görevlerinde ortak olan FEZER'in yüksek güvenlik talepleridir. Büyük boyuttaki vakum muhafaza depoları ve elektronik vakum şalterleri üzerinden vakum devrelerinin akılcı denetimi en üst düzey işletim güvenliğinde güvenli ve rasyonel bir taşıma garanti etmektedir.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat