Plastik çuvalların VacuPowerlift hortumlu kaldırıcı yardımıyla kumandası

Bir rezerv haznesinin havalandırılmasında VacuPowerlift hortumlu kaldırıcısı

Bir depodaki plastik çuvalların kumandası

Çuvalları güvenle hareket ettirin ve toplayın

Çuvalların kumandası için FEZER'in özellikle vakumlu hortumlu kaldırıcıları uygundur.

Çuvalların depolanacak ve depodan çıkarılacak, toplanacak veya ambalajlama amacı için hazırlanacak olması fark etmez. VacuQuick ve VacuPowerlift vakumlu kaldırıcılar maksimum tempoda tamamen güvenli bir çuval kumandası sağlar. Güçlü vakum üreticileri sayesinde hortumlu kaldırıcılar 1 m/sn'ye varan kaldırma hızlarına ulaşır.

Bu hızları güvenle kumanda edebilmek için her iki hortumlu kaldırıcı, kullanıcıya cihazları çocuk oyuncağı kolaylığında kullanma olanağı sağlayan akılcı ve son derece hassas kumanda ünitelerine sahiptir.

Bunun dışında FEZER bireysel ihtiyaçlara uyarlamanız için ve böylece üretim süreçlerinizde yüksek düzeyde etkinlik ve ergonomi sağlamanız için her iki vakumlu hortumlu kaldırıcıya yönelik aksesuar ve opsiyon olanakları sunar. Çeşitli çuvallara en iyi şekilde uyarlamak için vakumlu hortumlu kaldırıcılar için çeşitli çuval vakumlu kavrayıcılar kullanıma sunulur.

Bunun dışında vakumlu hortumlu kaldırıcıları en iyi şekilde çuval kumandasına uyarlamak için çevirme tertibatları, uzatmalar ve çok daha fazlası mevcuttur.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat