VPL vakumlu hortumlu kaldırıcı

Mobil bir kaldırma istasyonuna monte edilmiş 4 fıçının taşınması için çoklu vakum vantuzlu VacuBoyMini

Sac tutucuların kumandası için elektrikli kurs ayarlı MobiLift

300 kg'a kadar ağırlıktaki çelik kazanların kumandası için VacuBoyVario

Fıçıların, bidonların ve haznelerin kaldırılması

Fıçıların, bidonların ve haznelerin kaldırılması için FEZER bir çok kumanda çözümünü kullanımınıza sunar.

Bu şekilde bu yükler son derece hızlı bir şekilde VacuPowerlift ve VacuQuicklift vakumlu hortumlu kaldırıcılarla kumanda edilebilir. Bu araçlar vakumu sadece vakumlamak için kullanmaz, aynı zamanda fıçıları, bidonları ve hazneleri kaldırmak için kullanır. Bu sayede zincirli vinçler veya halat dengeleyiciler gibi ilave kaldırma yardımcılarına ihtiyacınız olmaz. Ayrıca FEZER yüklerin tamamen mekanik olarak odalar veya alt kavrayıcılar tarafından alınabildiği çözümler de sunmaktadır.

Bu durum özellikle vakumla yüzeyinin olmadığı ve ya çok az olduğu bidonlarda ve haznelerde tavsiye dilmektedir.VacuBoy cihaz serisi ile fıçılar, bidonlar ve hazneler vinç sistemlerinin ve zincirli vinçlerin yardımıyla hareket ettirilebilir. VacuBoy cihaz serisi dayanıklı yapısı ve yüksek güvenlik tertibatları ile iyi bir intiba bırakmaktadır.

Vakum vantuzların özel uyarlamaları sayesinde VacuBoy ile aynı anda birden çok fıçı, bidon veya hazne kaldırılabilir, bu sayede çevrim ve dönüşüm süreleri belirgin şekilde kısaltılabilir. Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz "ana şalter denetimine" sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat