FEZER'in geçmişi

Fezer şirketinin kökenleri 1928'e dayanıyor.

O zamanlar Bay Fezer ve Stoll, FESTO şirketini kurmuştu. Ancak henüz 5 yıl sonra Albert Fezer şirketten ayrıldı ve kendi şirketi FEZER'i kurdu. Başlangıcı ahşap işleme makineleri üretiminde yaptı.

Ancak daha sonra, yani 1961'de vakum teknolojisine giriş başladı. Önce ahşap endüstrisi için tutma plakaları ve ardından çok hızlı bir şekilde çeliğin kumandası için vakumlu kaldırıcılar üretildi. Vakum teknolojisi alanı sürekli geliştirildi ve çok çabuk bir şekilde yüksek bir ciro oranına ulaştı.

Firma kurucusunun iki torunu olan Bay Georg Komposch ve Michael Beisswenger'in 1996 ve 1999 yıllarında dahil olmasıyla mantıklı bir şekilde ahşap işleme makineleri alanından vazgeçildi ve sadece vakum teknolojisine yoğunlaşıldı. Sadece birkaç yıl sonra ciro arttırılabildi ve amaca yönelik kendi gelişimleri ile yüksek pazar talepleri karşılanabildi.


Sürekli gelişim, 2011 yılında %100 yan firma olan, gelecekte tüm Asya pazarını karşılaması amaçlanan FEZER Şangay'ın kurulmasını netice verdi. Son yıllarda da sağlıklı ve düzenli bir gelişim sağlanabildi, bu sayede FEZER vakum teknolojisi alanında konum değerini sürekli arttırdı.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat