Airbus'ta basınç başlıklarının yatay kumandası

Uzay endüstrisindeki bir raket diskinin kumandası

Bir uçağın basınç başlıklarının elektrikli olarak ayarlanabilen ağır noktası dengelemesi ile döndürülmesi için kumanda cihazı

Bir Airbus kanadının taşıma yüzeyi parçalarının kumandası için 180 döndürülebilir VacuGiant

Havacılık ve uzay için özel traversler

Yükleme kapaklarının, basınç başlıklarının, şamberli taşıma yüzeyi parçalarının veya 40 m uzunluğundaki alüminyum parçaların taşınacak olması fark etmez, Hava ve uzay teknolojisi için FEZER bu sektörün yüksek ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanan özel vakumlu kaldırma cihazları sunar.

Çünkü burada personel güvenliğinden sonra yapı parçalarının güvenliğine de büyük bir önem verilir. Havacılık ve uzay teknolojisinin yapı parçaları yüksek malzeme değerine sahiptir ve en küçük hasarlar veya deformasyonlar yapı parçalarının ıskarta olmasına neden olur. Bunun için FEZER vakumlu kaldırıcıları özel tertibatlarla donatılmıştır, örneğin sabitleme kıskaçlı özel yataklı vakumlu kavrayıcılar, fazladan iki devreli sistemler veya yapı parçalarını tamamen "gerdirmeden" sabitleyen ve elektrik kesildiğinde bile saatlerce sabit tutan kesintisiz gerilim beslemesi.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat