Ağır yükler için kaldırma cihazı, mükemmelleştirilmiş vakum teknolojisi sayesinde mümkündür

Aşırı talepler için bir kaldırma cihazı mı arıyorsunuz? VacuCoil serimize hoş geldiniz: Burada bobinlerin, şerit bant rulolarının ve kağıt rulolarının kumandası için uygun kaldırma cihazını bulabilirsiniz.Her kaldırma cihazı taleplere göre tam olarak çelik, alüminyum veya plastik vakumlu plaka ile donatılabilir.

İşleme parçalarının sızdırmalığına göre hafif kaçaklarda bile kaldırma cihazı için güvenli bir işletim vakumu oluşturan güçlü vakum üreticileri kullanılır.

Ayrıca her VacuCoil kaldırma cihazı için tek oda denetimi, gerekli vakum odalarının otomatik kumandası veya uzun taşıma yolları için alt vantuz tertibatlar gibi ilave tertibatlar temin edilebilir.

Sistem, bobin emme plakalarının robotlara veya doğrusal eksenlere flanş bağlantısı için sistem çözümleri de sunar. Önemli sinyallerin veri alışverişi her kaldırma cihazında yüksek işletim ve süreç güvenliği sağlar.

Kaldırma cihazı VacuCoil VC - 10 t'a kadar yatay taşıma

VacuCoil kaldırma cihazı ile FEZER bobinlerin, şerit bant ruloların ve kağıt rulolarının kumandası için bir vakumlu kaldırıcı sunar. Bu arada kaldırma cihazı talebe göre çelik, alüminyum veya plastik vakumlu plaka ile donatılabilir. Farklı işleme parçalarının sızdırmazlığına göre hafif kaçaklarda bile emniyetli bir işletim vakumu oluşturan güçlü vakum üreticileri kullanılır. Ayrıca vakumlu kaldırıcılar tek oda denetimi, gerekli vakum odalarının otomatik kumandası veya uzun taşıma yolları için ilave alt kavrayıcı tertibatlar gibi ilave tertibatlar ile donatılabilir.Sistem, bobin emme plakalarının robotlara veya doğrusal eksenlere flanş bağlantısı için sistem çözümleri de sunar. Önemli sinyallerin veri alışverişi yüksek işletim ve süreç güvenliği sağlar

 • Bobinlerin ve şerit bantların toplanması
 • Başka yere taşıma, depolama ve depodan çıkarma için kaldırma cihazı
 • Otomatik depoda kullanım (kağıt endüstrisi)
 • Robot kullanımı ve doğrusal eksen için sistem çözümleri
Kaldırma cihazı VacuCoil VC-90 - 5 t'a kadar döndürme

VacuCoil-90E kaldırma cihazı ile bobinler, şerit bant ruloları ve kağıt ruloları 90° döndürülebilir. Bu nedenle bu vakumlu kaldırıcılar özellikle bucurgat delgilerinin donatılması veya kesilmiş şerit bantların ayrılması için uygundur. Bu arada kaldırma cihazı talebe göre çelik, alüminyum veya plastik vakumlu plaka ile donatılabilir. Farklı işleme parçalarının sızdırmazlığına göre hafif kaçaklarda bile emniyetli bir işletim vakumu oluşturan güçlü vakum üreticileri kullanılır. Ayrıca vakumlu kaldırıcılar tek oda denetimi, gerekli vakum odalarının otomatik kumandası veya farklı dış çaplara sahip şerit bantların dik yerleşimi için düzleştirilmiş vakumlu plakalar gibi ilave tertibatlar ile donatılabilir.Sistem, bobin emme plakalarının robotlara veya doğrusal eksenlere flanş bağlantısı için sistem çözümleri de sunar. Önemli sinyallerin veri alışverişi yüksek işletim ve süreç güvenliği sağlar

 • Bobinlerin ve şerit bantların toplanması
 • Başka yere taşıma, depolama ve depodan çıkarma için kaldırma cihazı
 • Delme makinelerindeki bucurgat delgilerinin donatılması
 • Bucurgat delgilerinin kesilmiş şerit bantlarının alınması
 • Robot kullanımı ve doğrusal eksen için sistem çözümleri

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

 • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
 • In den Weiden 26
 • D-73776 Altbach
 • +49 7153 61316-0
 • +49 7153 61316-40
 • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat