12.000 mm uzunluğa ve 12.000 kg ağırlığa kadar saclar için VacuGiant ağır yük traversi

3.500 x 8.000 mm ölçüye ve 6.000 kg'a kadar ağırlığa sahip rüzgar kuvveti endüstrisindeki çelik sacların kumandası

6.000 mm ila 12.000 mm'lik ve 8.000 kg ağırlığındaki saclar için motorlu uzunluk ayarlamalı ağır yük traversi

36.000 mm uzunluktaki Airbus A380'in işlenmemiş alüminyum taşıma yüzeyi parçalarının kumandası için VacuGiant vakumlu yük alma tertibatı

2.000 kg üzeri ağır sacları güvenle taşıyın

VacuGiant cihaz serisi ile 30 m üzerine uzunluktaki, 4 m genişlikteki ve 40 ton üzeri ağırlıktaki saclar güvenli, hızlı ve tam korumalı olarak hareket ettirilebilir.

Cihazlar esasen çelik ve alüminyum haddehanelerinde, dev CNC işleme makinelerine besleme ve alma işlemlerinde veya TIR üstyapıları için montaj yardımı olarak veya diğer uygulamalarda kullanılır. Bu arada yükler sadece yatay hareket ettirilmekle kalmaz, aynı zamanda döndürülebilir veya çevrilebilir.

Dayanıklı çelik plakalardan ve özel vakumlu plakalardan oluşan dayanıklı yapısı ile bu ağır yük traversleri, bu dev plakaların tam olarak güvenli ve koruyucu bir şekilde taşınmasını sağlar. Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz ana şalter denetimine sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.Otomatik çalışma süreçleri için de FEZER bu ağır yük traverslerini kaldırma akslarına ve doğrusal sistemlere uygun bağlantı elemanları ile sunar.

Her iki uygulama durumunda sistemlerin güvenilirliğine ve emniyetine güvenebilirsiniz. Aşırı büyük boyuttaki vakum muhafaza depoları ve akılcı kumanda ve denetim sistemleri bu ağır yük traverslerini sınıfının "devi" haline getirmektedir.

Daha fazla video

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat