Tam otomatik bir kağıt deposunda depolama ve toplama için kağıt kaldırıcı

Bir kağıt deposunda emme odası algılamalı tam otomatik kağıt kaldırıcı

Otomatik depoda 2 vakumlu kağıt rulolu kağıt kaldırıcı

Otomatik işletimde kağıt kat ayırma tertibatlı özel vakum çerçevesi

Kağıt rulolarını ve kağıt katlarını güvenle hareket ettirin

Otomatik depodaki kağıt ruloların kumandası için FEZER dayanıklı, etkin ve öncelikle tamamen akılcı kağıt kaldırıcıları sunmaktadır.

Bu kaldırıcılar yüksek verimlilik ve işletim güvenliği ile karakterize edilmektedir. Uzatılabilen merkezleme pimleri farklı kovan çaplarına uyarlanabilir ve kağıt kaldırıcıların tam olarak ortaya yerleştirilmesini garanti eder. Entegre ışık sensörleri vinç kumandası üzerinden hassas konumlandırma sağlar. Ayrıca sensörler üzerinden doğru yerleştirildiği kontrol edilir ve sapma, vinç kumandasına hemen geri bildirilir. Olası bir vakum düşüşünü hemen algılayan ve geri bildiren özel vakum sensörleri sayesinde vakum denetimi gerçekleşir.

Olası bir elektrik kesintisinde entegre kesintisiz elektrik beslemesi vakumlu kağıt ruloların yeterli uzunlukta sabit tutulmasını garanti eder.Kağıt ara katlı sac ve platin kumandasına yönelik tam otomatik üretim süreçleri için FEZER, dönüşümlü olarak sacları ve kağıt ara katlarını ayıran komple kavrayıcı kollar sunar.

Bu şekilde üretim süreçleri yüksek işletim güvenliği ile etkin ve ekonomik olarak yönlendirilebilir.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat