Podnośnik wężowy VacuPowerlift z pneumatycznym aparatem uchylnym do równoczesnego manipulowania 6 bloczkami z betonu komórkowego

 

Podnośnik VacuBoyAkku z wymiennym akumulatorem do manipulowania elementami glazury

 

Rama obrotowa do betonu służąca do obracania elementami betonowymi do produkcji podwójnych ścianek

 

Napełnianie szlifierki do płaszczyzn za pomocą podnośnika wężowego VacuPowerlift

 

Bezpieczne przemieszczanie kamieni i elementów betonowych

Obojętnie, czy w trakcie manipulowania ręcznego, czy w procesie zautomatyzowanym. FEZER oferuje niezliczone możliwości rozwiązań pozwalających na wydajny i ekonomiczny transport tych elementów.

Do ręcznego manipulowania obok podciśnieniowych podnośników wężowych dostępne są także rozmaite podciśnieniowe urządzenia manipulacyjne, za pomocą których kamienie i elementy betonowe mogą być również obracane i okręcane. I to nawet elementy o masie do kilku ton. Urządzenia te wyróżniają się przy tym wysokim bezpieczeństwem eksploatacji, nawet przy ekstremalnie chropowatych powierzchniach.

Za pomocą specjalnych chwytaków i profili uszczelniających urządzenia te bezpiecznie utrzymują elementy kamienne i betonowe przez pewien czas również w wypadku przerwy w zasilaniu prądem. Ponadto wszystkie ręcznie sterowane podnośniki podciśnieniowe dysponują niepowtarzalną „kontrolą wyłącznika głównego”. Tym samym FEZER wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa swoich pracowników.

Do zautomatyzowanych procesów w zakresie transportu, obracania i skręcania elementów kamiennych i betonowych, FEZER udostępnia wysokowydajne i przede wszystkim inteligentne podzespoły podciśnieniowe. Niezbędna próżnia wytwarzana jest przez generatory podciśnienia o wysokiej mocy. Solidne i precyzyjne wyłączniki podciśnienia kontrolują próżnię i zgłaszają komunikat w wypadku awarii.

Pozwala to podwyższyć bezpieczeństwo procesu i eksploatacji oraz zagwarantować wysoką dyspozycyjność.

Więcej filmów

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko