Kartonajların toplanmasında VacuQuicklift hortumlu kaldırıcılar

Bir otomobil tedarikçisinin ana deposundaki VacuQuicklift hortumlu kaldırıcılar

Kartonların hassas konumda alınması için özel vakumlu kavrayıcı

Kartonajların toplanması için VacuQuicklift hortumlu kaldırıcılar

Karton kaldırmak kolaylaştırıldı

Kartonların kumandası için FEZER'in özellikle vakumlu hortumlu kaldırıcıları uygundur. Kartonların depolanacak ve depodan çıkarılacak, toplanacak veya ambalajlama amacı için hazırlanacak olması fark etmez. VacuQuicklift ve VacuPowerlift vakumlu kaldırıcılar maksimum tempoda tamamen güvenli bir kumanda sağlar. Güçlü vakum üreticileri sayesinde hortumlu kaldırıcılar 1 m/sn'ye varan kaldırma hızlarına ulaşır. Bu hızları güvenle kumanda edebilmek için her iki hortumlu kaldırıcı, kullanıcıya cihazları çocuk oyuncağı kolaylığında kullanma olanağı sağlayan akılcı ve son derece hassas kumanda ünitelerine sahiptir. Bunun dışında FEZER bireysel ihtiyaçlara uyarlamanız için ve böylece üretim süreçlerinizde yüksek düzeyde etkinlik ve ergonomi sağlamanız için her iki vakumlu hortumlu kaldırıcıya yönelik aksesuar ve opsiyon olanakları sunar. Kartonlara en iyi şekilde uyarlamayı garanti etmek için vakumlu hortumlu kaldırıcılar için çeşitli vakumlu kavrayıcılar kullanıma sunulur. Bunun dışında vakumlu hortumlu kaldırıcıları en iyi şekilde karton kumandasına uyarlamak için çevirme tertibatları, uzatmalar ve çok daha fazlası mevcuttur.

Easy lifting of Cardboard Boxes

For handling cardboard boxes the most suitable are the FEZER Tube Lifters.

No matter if you have to put into or take boxes out of storage, commission them or make them ready for packing reasons. The tube lifters VacuQuicklift and VacuPowerlift guarantee an absolutely safe handling at maximum speed.

With the powerful vacuum generators speeds of up to 1 m/s can be realized. To control these speeds safely both tube lifters are equipped with intelligent and very sensitive control units that allow the operator to handle them very easily. Additionally FEZER offers a variety of accessories and options for both tube lifters to adapt them to individual requirements and to guarantee a high grade of efficiency and ergonomy for your production processes.

Different suction pads are available for both tube lifters to ensure an optimum adjustment to the boxes. Also available are rotation features, extensions, and many more.

More videos about our cardboard solutions

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat