Pozioma manipulacja wręgów ciśnieniowych do Airbusa

 

Manipulacja elementów rakietowych w przemyśle kosmicznym

 

Podnośnik podciśnieniowy do obracania wręgów ciśnieniowych samolotu z elektryczną regulacją środka ciężkości

 

Obracany o 180° VacuGiant do manipulowania elementów nośnych samolotów Airbus

 

Specjalne trawersy stosowane w lotnictwie i kosmonautyce

Obojętnie, czy trzeba przewieźć osłony ładunków, wręgi ciśnieniowe, komorowe elementy nośne czy 40-metrowe płyty aluminiowe – dla przemysłu lotniczego i kosmicznego firma FEZER oferuje specjalistyczne podnośniki podciśnieniowe, które potrafią całkowicie sprostać również wysokim wymaganiom stawianym przez te branże.

A wszystko to dzięki temu, że dużą uwagę skierowano nie tylko na bezpieczeństwo operatorów, lecz również na bezpieczeństwo podzespołów. Podzespoły techniki lotniczej i kosmonautycznej posiadają ogromną wartość materialną, i nawet najdrobniejsze uszkodzenia lub zniekształcenia mogłyby doprowadzić do ich wykluczenia.

Podnośniki próżniowe firmy FEZER zostały przez to wyposażone w specjalistyczne urządzenia, np. specjalnie umocowany chwytak z zaciskiem ustalającym, redundantny system dwuobwodowy lub bezprzerwowe zasilanie energii elektrycznej, które pozwalają na całkowicie „bezstresowe” mocowanie podzespołów również jeszcze przez wiele godzin po wyłączeniu prądu.

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko