İnsan kaynakları

FEZER orta düzeyde bir şirkettir ve vakumlu kumanda teknolojisi alanında öncüdür. Sadece Almanya'da değil dünya genelinde ürünlerimizin kalitesi tatmin eder. Yüksek düzeyde şahsi sorumluluk taşıyan ve tutarlı bir şekilde kendini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yönlendirebilen yetkin ve güvenilir çalışanlara yönelik güçlü bir ekibi görevlendiriyoruz.

Satış mühendisi

Ulusal müşterilerimize ve uluslararası partnerlerimize danışmanlık hizmeti sunuyoruz ve bireysel kumanda görevlerinin gerçekleştirilmesi için teknik çözümleri düzenliyoruz. Gerektiğinde teknik ekibimiz tarafından desteklenirsiniz.

Teknik ekibimiz teklif hazırlama ve ürünlerimiz için satış sözleşmelerinin yerine getirilmesi için sorumludur. Teknik olarak zorlu projelerde hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşteri ziyaretleri düzenlersiniz.

Büyük ölçüde bağımsız çalışırsınız, yüksek düzeyde teknik kavrama yeteneğine sahipsiniz ve modern iletişim araçları ile çalışmaya alışkınsınız. İngilizce ve diğer dil bilgileri profilinizi tamamlar.

İlginizi çektiyse ikna edici iş müracaatı belgelerinizi memnuniyetle bekliyoruz:

Posta ile veya e-posta ile Bay Georg Kompsch: g.komposch@fezer.com

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat