Podnośnik papieru służący do przyjmowania i komisjonowania w pełni zautomatyzowanym magazynie papieru

 

W pełni zautomatyzowany podnośnik papieru z detekcją komory ssącej w magazynie papieru

 

Specjalistyczna płyta ssąca z pracującym w trybie automatycznym aparatem do ściągania warstw papieru

 

Bezpieczne przemieszczanie rolek i warstw papieru

Do manipulowania rolkami papieru w magazynie automatycznym firma FEZER oferuje mocne, efektywne i przede wszystkim inteligentne podnośniki papieru.

Wyróżniają się one wysoką rentownością i bezpieczeństwem eksploatacji. Teleskopowe trzpienie centrujące można dopasować do różnych średnic tulejek i gwarantują one precyzyjne nasadzanie podnośnika papieru. Wbudowane czujniki światła zapewniają dokładne pozycjonowanie za pomocą sterowania dźwignicy. Dodatkowo prawidłowe nasadzanie kontrolowane jest za pomocą czujników, a odchylenie natychmiast zgłaszane jest do sterowania dźwignicy. Kontrola podciśnienia następuje poprzez specjalistyczne czujniki podciśnienia, które natychmiast wykrywają i sygnalizują zagrożenie o możliwym spadku podciśnienia. W razie przerwy w dostawie prądu, wbudowane bezprzerwowe zasilanie energii elektrycznej gwarantuje wystarczająco długie utrzymanie zassanych rolek papieru. 

Dla w pełni zautomatyzowanych procesów produkcyjnych w zakresie manipulowania blachami i platynami z przekładkami papierowymi firma FEZER oferuje kompletne zespoły chwytaków próżniowych, które oddzielają na zmianę blachy i przekładki papierowe. W ten sposób Państwa procesy produkcyjne mogą odbywać się w sposób efektywny, z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji. 

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko