İnce panelli plastik plakalar için döner tertibatlı vakumlu yük alma tertibatları

Plastik plakaların döndürülmesi için vakumlu yük alma tertibatları

Plastik plakaların yatay taşınması için vakumlu yük alma tertibatları

Yapılı plastik plakaların 180° dönüşlü vakumlu yük alma tertibatları

Plastik plakaların ve form parçalarının kumandası

Plastik plakaların ve form parçalarının kumandası için VacuBoy cihaz serisi ve FEZER vakumlu hortumlu kaldırıcılar kullanıma sunulmaktadır.

Plakaları yatay taşıyacak, döndürecek veya çevirecek olmanız fark etmez, VacuBoy ile doğru çalışma partnerine sahipsiniz. Bu cihaz serisi tamamen plastik plakalarınızın emniyetli, güvenilir ve ayrıca korumalı kumandasını garanti etmektedir. Cihazlar kolayca vinç sistemine asılır, elektrik ile beslenir ve hemen çalışmaya hazırdır. Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz "ana şalter denetimine" sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.

FEZER vakumlu hortumlu kaldırıcılar ile form parçalarının sadece vakumlanmadığı, aynı zamanda mekanik olarak kavranabildiği veya sıkıştırılabildiği üniversal cihazlara sahip olursunuz. Bu sayede karmaşık dış hatlara sahip form parçaları da güvenle tutulabilir ve hareket ettirilebilir.

Vakumlu hortumlu kaldırıcılar bu arada sadece hızlı çalışmaz, aynı zamanda tamamen güvenli ve korumalı çalışır. Hassas kumanda ünitesi sayesinde vakumlu hortumlu kaldırıcılar sadece çocuk kolaylıkla kullanılmakla kalmaz, aynı zamanda çalışma yerlerinizin ergonomisini ve etkinliğini arttırır.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat