Vakuumheber

Podciśnieniowe urządzenia podnośnikowe firmy FEZER – Nowoczesne podnośniki próżniowe, które do siebie przekonują

Jako wiodąca firma w obszarze techniki próżniowej firma FEZER oferuje swoim klientom różnorodne podnośniki próżniowe, zoptymalizowane do rozmaitych obszarów zastosowań.

VacuBoy jest naszym podnośnikiem próżniowym do transportu poziomego, obracania lub skręcania zwartych elementów w kształcie płyty. Ten podnośnik próżniowy oszczędza materiał, jest wydajny, ergonomiczny oraz nadzwyczaj bezpieczny. 
Nowość w obszarze podnośników podciśnieniowych stanowi kontrola głównego wyłącznika podnośników próżniowych obsługiwanych ręcznie.

VacuGiants – tak nazywamy nasze urządzenia podnośnikowe do ciężkich ładunków – to prawdziwi giganci wśród podnośników próżniowych do skrajnych wymagań. Jednakże żaden z operatorów tych podnośników próżniowych nie musi rezygnować z komfortowej obsługi.

VacuCoil to nazwa naszych podnośników próżniowych do kręgów, pierścieni i rolek. W zależności od wyboru te podnośniki próżniowe mogą być wyposażone w płytę ssawną ze stali, aluminium lub tworzywa sztucznego, co pozwala na ich indywidualne zastosowanie w licznych funkcjach dodatkowych.

Do przenoszenia wszelkiego rodzaju drewnianych materiałów służą podnośniki próżniowe serii VacuWood. W razie potrzeby wyposażane są w specjalne chwytakki próżniowe, zapewniając wiele opcji.

Dla materiałów porowatych opracowaliśmy podnośniki serii VacuPoro. Wszystkie dostępne wersje tych podnośników zachwycają prostą obsługą za pomocą elektrycznego sterowania próżniowego, a także szczególną odpornością.

Potrzebują Państwo podnośnik próżniowy do specjalnego zastosowania? Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi ekspertami w zakresie podnośników podciśnieniowych.

W tym miejscu znajdą Państwo naszych przedstawicieli

 

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko