VacuGiant do manipulowania rurami z włókna szklanego o długości 12 000 mm i masie 1500 kg

 

Podnośnik podciśnieniowy do transportu profili aluminiowych w pozycji poziomej

 

Trawersy kombinowane do transportu blach stalowych z wykorzystaniem techniki próżniowej oraz do późniejszego transportu spawanych z nich rur w elektrowni wiatrowej 1

 

Podnośnik wężowy VacuPowerlift ze specjalnym chwytakiem próżniowym w kształcie stopy do manipulowania rurami

 

Manipulowanie rurami, prętami i profilami

Manipulowanie rurami, prętami i profilami wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. FEZER oferuje w tym zakresie specjalne chwytaki, które mogą być wykorzystywane również do pobierania elementów o różnych wielkościach średnicy.

Dzięki temu oszczędzą Państwo na kosztach związanych ze zbrojeniem i instalacją. Nieważne, czy muszą Państwo manipulować rurami, prętami i profilami w sposób ręczny, czy w trybie automatycznym. Ponadto firma FEZER oferuje Państwu wiele opcji umożliwiających dopasowanie podnośników rur i prętów do Państwa spersonalizowanych procesów produkcyjnych. Tym samym do zróżnicowanych długości rur wbudowane mogą zostać rozmaite obwody zasysania, które bazując na dostępnych długościach samodzielnie się włączają i wyłączają.

Dokonywane jest to poprzez wbudowane zawory przepływowe, które samodzielnie wyłączają chwytaki w momencie gdy nie są obłożone, lub poprzez inteligentne rozwiązanie systemowe z kontrolą podciśnienia i zespołami zaworów. Przy ręcznie ładowanych podnośnikach rur i prętów wymagane chwytaki mogą być włączane i wyłączane ręcznie.

Ponadto FEZER oferuje Państwu wymienne prowadnice na wypadek, gdyby zakres średnic był zbyt rozległy i nie można było już nakładać za pomocą dostępnej prowadnicy chwytaka.

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko