Podnośnik podciśnieniowy do manipulowania wykonanymi z pleksiglasu kopułami łodzi podwodnych o masie 500 kg

 

VacuStand jako pomoc przy montażu wstępnym przednich szyb ciągników rolniczych, z pneumatycznym aparatem uchylnym i mechanicznym aparatem obrotowym

 

VacuBoy Mini do transportu elementów szklanych w pozycji pionowej

 

VacuBoy do transportu wielkoformatowych szyb okiennych w pozycji pionowej

 

Bezpieczne manipulowanie elementami szklanymi i okiennymi

Elementy szklane i okienne są całkowicie próżnioszczelne i dlatego doskonale nadają się do manipulowania z wykorzystaniem techniki próżniowej.

FEZER oferuje Państwu zatem liczne możliwości zastosowań do automatycznego i ręcznego transportu tych materiałów. Obojętnie, czy elementy szklane mają być transportowane w pozycji pionowej, okręcane czy obracane. Dzięki serii urządzeń VacuBoy firma FEZER jest w stanie zaoferować Państwu idealne urządzenie do manipulowania elementami szklanymi. Ta seria urządzeń jest zaaranżowana w sposób spełniający niemal wszystkie wymagania. Nawet do zastosowań na placach budowy firma FEZER oferuje Państwu niezliczone wersje urządzeń z dwuobwodowym systemem próżniowym zgodnie z DIN EN 13155. Ponadto wszystkie ręcznie sterowane podnośniki podciśnieniowe dysponują niepowtarzalną „kontrolą wyłącznika głównego”. Tym samym FEZER wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa swoich pracowników. 

Do zautomatyzowanych procesów produkcyjnych do dyspozycji są indywidualnie wyprodukowane zespoły chwytaków próżniowych, które można połączyć z systemami robotów i osiami liniowymi za pomocą kołnierzy. W zależności od zapotrzebowania zespoły chwytaków próżniowych wyposażone są w prosty system sterowania za pomocą zaworów magnetycznych, czy też system sterowania sterowania magistrali BUS za pomocą techniki zaworowej. Wszystkie zadania w zakresie manipulowania spełniają wysokie standardy firmy FEZER w zakresie bezpieczeństwa.

Zasobniki próżniowe o dużych wymiarach i inteligentna kontrola obwodu próżniowego za pomocą elektronicznych wyłączników podciśnienia gwarantują bezpieczny i racjonalny transport z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa eksploatacji.

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko