6 gözenekli beton taşının aynı anda kumandası için pnömatik döndürme tertibatlı VacuPowerlift hortumlu kaldırıcı

Fayans elemanlarının kumandası için değiştirilebilir akülü VacuBoyAkku kaldırma cihazı

Çift panellerin üretimine yönelik beton elemanların döndürülmesi için beton çevirme çerçevesi

Bir yüzey taşlama makinesinin VacuPowerlift hortumlu kaldırıcı ile taşınması

Taşları ve beton parçaları güvenle hareket ettirin

Manuel kumandada veya otomatik süreçte olması fark etmez.

 

FEZER, bu işleme parçalarını etkili ve ekonomik bir şekilde taşımak için çok sayıda çözüm olanağı sunar.Manuel kullanım için vakumlu hortumlu kaldırıcıların yanında taşların ve beton parçalarının döndürülebileceği ve çevrilebileceği çeşitli vakumlu kumanda cihazları da kullanıma sunulmaktadır. Hatta birkaç tona varan ağırlıklar için. 

Bu arada cihazlar aşırı pürüzlü yüzeylerde bile yüksek işletim güvenliği ile karakterize edilmektedir. Özel vakumlu kavrayıcılar ve conta profilleri sayesinde bu cihazlar taş ve beton parçaları elektrik kesildiğinde bile yeterli süre boyunca güvenle sabit tutar. Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz "ana şalter denetimine" sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.

Taş ve beton parçalarının taşınması, döndürülmesi ve çevrilmesine yönelik otomatik süreçler için FEZER yüksek etkinlikte ve bilhassa akılcı vakum bileşenlerini kullanıma sunar. Güçlü vakum üreticiler gerekli vakumu oluşturur. Dayanıklı ve hassas vakum şalterleri vakumu denetler ve arıza durumlarında geri bildirimde bulunur. Böylece süreç ve işletim güvenliği arttırılır ve yüksek oranda kullanılabilirlik sağlanır.

Daha fazla video

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat