Vakuumheber

FEZER vakumlu kaldırma cihazları – Kanaat veren modern vakumlu kaldırıcılar

Vakum teknolojisi alanında öncü bir şirket olarak FREZER müşterilerine çeşitli, farklı uygulama alanları için optimize edilmiş vakumlu kaldırıcılar sunar.

VacuBoy, yekpare plaka şeklindeki işleme parçalarının yatay taşınması, döndürülmesi veya çevrilmesi için vakumlu kaldırıcımızdır. Bu vakumlu kaldırıcılar malzemeyi korur, etkilidir, ergonomiktir ve son derece güvenlidir.Manuel olarak kumanda edilebilen vakumlu kaldırıcıların ana şalter denetimi vakumlu kaldırıcıları alanındaki güvenlik için bir yeniliktir.

VacuGiants'ı ağır yük kaldırma cihazı olarak tanımlıyoruz, aşırı talepler için gerçek vakumlu kaldırıcı dev. Bu vakumlu kaldırıcının hiçbir kullanıcısı konforlu kullanımdan vazgeçmek zorunda değildir.

Bobinler, diskler ve makaralar için olan vakumlu kaldırıcımızın adı VacuCoil'dir. Tercihen çelikten, alüminyumdan veya plastikten üretilen vakumlu plakalar ile donanımlı olarak bu vakumlu kaldırıcılar çok sayıda ilave donanım ile donatılabilir.

VacuWood serisi vakumlu kaldırıcılar her tür ahşap malzemeyi hareket ettirir. Gerektiğinde özel vakumlu kavrayıcılarla donatılır ve çok sayıda opsiyon sunar.

Gözenekli malzemeler için VacuPoro serisi vakumlu kaldırıcıları geliştirdik. Bu vakumlu kaldırıcıların tüm mevcut olan modelleri elektrikli vakum kumandalı kolay kullanım ve özel dayanıklılığı sayesinde iyi bir intiba bırakmaktadır.Tamamen özel bir uygulama için bir vakum vantuz mu arıyorsunuz? Vakumlu kaldırıcı uzmanlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Görüşme partnerlerimizi burada bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız ve sorularınız için her zaman kullanılabilir. Sadece bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

Dünya çapında FEZER

Geniş bir satış yapısını sürdürüyoruz, böylece müşterilerimiz için her zaman hızlı bir şekilde ulaşılabiliyoruz. Lütfen ilgili uluslararası web sitesi için istediğiniz dili seçin.

Kapat