Manipulowanie workami z tworzywa sztucznego za pomocą podnośników wężowych VacuPowerlift

 

Podnośnik wężowy VacuPowerlift w trakcie napełniania zasobnika

 

Manipulowanie workami z tworzywa sztucznego w magazynie

 

Bezpieczne przemieszczenie i komisjonowanie worków

Do manipulowania workami spośród wszystkich urządzeń firmy FEZER najlepiej nadają się podciśnieniowe podnośniki wężowe.

Do wszystkich zastosowań, takich jak wydawanie worków z magazynu, ich komisjonowania lub ich przygotowania do celów opakowaniowych. Podciśnieniowe podnośniki wężowe VacuQuicklift oraz VacuPowerlift gwarantują absolutnie bezpieczne manipulowanie workami z zachowaniem maksymalnego tempa.

Generatory podciśnienia o dużej mocy pozwalają podnośnikom wężowym osiągać prędkość do 1 m/s. Aby zapewnić również bezpieczną obsługę przy tych prędkościach, oba podnośniki wężowe posiadają inteligentne i ekstremalnie czujne urządzenia zabezpieczające, które umożliwiają również operatorowi dziecinnie łatwą pracę. Ponadto dla obu podnośników wężowych firma FEZER oferuje Państwu wiele akcesoriów i opcji w celu dostosowania się do Państwa indywidualnych potrzeb, a tym samym w celu zagwarantowania maksimum efektywności i ergonomii Państwa procesów produkcyjnych.

Do Państwa dyspozycji dla podciśnieniowych podnośników wężowych dostępne są na przykład różnorodne chwytaki do worków, które gwarantują optymalne dopasowanie do worków. Ponadto dostępne są urządzenia obrotowe, przedłużki i wiele więcej akcesoriów, które pozwolą optymalnie dopasować podciśnieniowe podnośniki wężowe do zadań związanych z manipulowaniem workiem.

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy i będziemy w każdej chwili dostępni na Twoje pytania. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

  • Albert Fezer Maschinenfabrik GmbH
  • In den Weiden 26
  • D-73776 Altbach
  • +49 7153 61316-0
  • +49 7153 61316-40
  • info@fezer.com

FEZER na całym świecie

Utrzymujemy rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy zawsze szybko dostępni dla naszych klientów. Proszę wybrać pożądany język dla odpowiedniej międzynarodowej strony internetowej.

Blisko